O mnie

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ciągu ostatnich kilku lat doświadczenie zdobywałem w jednej z czołowych poznańskich kancelarii adwokackich. W pracy zawodowej zajmuję się m.in. sprawami z zakresu prawa karnego, w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego.

Kancelaria Adwokacka Wałcz

Moim celem jest pomoc jak najszerszemu gronu osób, dlatego swoje usługi świadczę na terenie wielu miast i wsi. Pomoc prawną oferuję także w miejscowości Wałcz. Po wcześniejszej konsultacji dojadę do każdego z Państwa! Zachęcam do kontaktu, podczas którego będziemy mogli umówić się na spotkanie – zaoszczędzą sobie Państwo czasu na zbędne dojazdy i zyskają pomoc prawną na wysokim poziomie.

 

Umów się na spotkanie

Przedstaw mi swój problem, a ja zobaczę jak Ci mogę pomóc.

Opinie klientów

 • Lucyna Gregorkiewicz
  Złotów
 • Krzysztof Nowak
  Poznań
 •  
  Justyna Wiśniewska
  Piła
Szukasz adwokata w Wałczu?

Numer kontaktowy: 602 853 470

·   Pon- Pt 09:00-17:00

Adwokat Wałcz

Potrzebujesz adwokata i mieszkasz w Wałczu? Zachęcamy do kontaktu – wiem, że moi Klienci nie zawsze mogą dojechać do mojej siedziby, dlatego po wcześniejszym umówieniu wizyty, to ja dojeżdżam do ich domów czy firm. Głównym celem mojej praktyki adwokackiej jest zagwarantowanie skutecznej i szybkiej pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Moja kancelaria adwokacka zapewnia zastępstwo procesowe, a także pomoc pozasądową.

Najczęściej zadawane pytania

ADWOKAT WAŁCZ - JAKI JEST ZASIĘG DZIAŁANIA KANCELARII?

Zależy mi na szybkiej i skutecznej pomocy Klientom, nawet jeśli nie mają oni możliwości dojechania do siedziby mojej kancelarii. Właśnie dlatego, jeżeli szukasz adwokata w Wałczu, po ustaleniu szczegółów wizyty dojadę na umówione miejsce spotkania. Wałcz nie jest jedynym miastem, w którym możliwe jest skorzystanie z usług mojej kancelarii – działam także w pobliskich miejscowościach.

Przed umówieniem spotkania z adwokatem, dobrze będzie zadbać o właściwe przygotowanie do rozmowy. Należy skompletować wszystkie dokumenty, które mogą być ważne dla sprawy. W trakcie trwania postępowania sądowego istotne jest zebranie i dostarczenie niezbędnej dokumentacji sądowej. Każdy z Klientów zobowiązany jest do przekazywania prawdziwych informacji, które objęte są tajemnicą adwokacką. Jeśli szukasz adwokata w Wałczu, zachęcam do kontaktu!

PRAWNIK WAŁCZ - CO OBEJMUJE POMOC PRAWNA?

Pomoc adwokata może być potrzebna w różnych sytuacjach, zarówno w postaci udzielenia porady prawnej, jak i reprezentowania w sądzie. Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem prowadzę sprawy z różnych obszarów praktyk, m.in. prawa gospodarczego, prawa cywilnego, prawa rodzinnego, czy prawa pracy. Oferuje również pomoc w sytuacji, gdy klient nie jest pewien, jakie kroki powinien podjąć, lub zastanawia się nad przysługującymi mu prawami i obowiązkami. Chętnie pomogę w wyjaśnieniu tych kwestii i zapewnię fachowe doradztwo na terenie Wałczu lub okolic!

ADWOKAT WAŁCZ - JAK SKORZYSTAĆ Z USŁUG KANCELARII PRAWNICZEJ?

Praca w zawodzie, w tym możliwość prowadzenia spraw z różnych gałęzi prawa i ocena sytuacji, wymagają odpowiedniej wiedzy i doświadczenia. Korzystając z mojej pomocy prawnej, można liczyć przede wszystkim na dokładną analizę faktów i dokumentów. Oprócz tego gwarantuję rzetelną ocenę sytuacji, z uwzględnieniem potrzeb i oczekiwań klientów. Każdy problem rozwiązuję indywidualnie, dbając przy tym o skuteczne opracowanie dalszego planu działania. Do moich zadań należy także udzielenie pełnego wsparcia na każdym etapie postępowania. Pomogę w wyjaśnieniu zagadnień prawnych i wyjaśnię, jakie kroki warto podjąć.