O mnie

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ciągu ostatnich kilku lat doświadczenie zdobywałem w jednej z czołowych poznańskich kancelarii adwokackich. W pracy zawodowej zajmuję się m.in. sprawami z zakresu prawa karnego, w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego.

Adwokat Chodzież

Współpracuję z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, dlatego mam pewność, że oferuję Państwu pomoc prawną na możliwie najwyższym poziomie. Moim celem jest pomoc jak najszerszemu gronu osób, dlatego swoje usługi świadczę na terenie wielu miast i wsi. Pomoc prawną oferuję także w miejscowości Chodzież. Po wcześniejszej konsultacji dojadę do każdego z Państwa! Zachęcam do kontaktu, podczas którego będziemy mogli umówić się na spotkanie – zaoszczędzą sobie Państwo czasu na zbędne dojazdy i zyskają pomoc prawną na wysokim poziomie.

 
Szukasz adwokata z Chodzieży

Numer kontaktowy: 602 853 470

·   Pon- Pt 09:00-17:00

Adwokat Chodzież - kompleksowe usługi prawne

Jako prawnik z wieloletnim doświadczeniem każdy problem rozpatruję indywidualnie, dbając o każdy szczegół i zadowolenie moich klientów. Profesjonalizm i zaangażowanie umożliwiają mi reprezentowanie interesów zarówno przed sądem, jak i podczas prowadzonych negocjacji. Moim celem jest osiąganie jak najkorzystniejszych rezultatów w trakcie rozwiązywania powierzonej mi sprawy. Pomoc prawną zapewniam zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom w różnych miastach – także na terenie Chodzieży.

Adwokat Chodzież - oferta

Zajmuję się prowadzeniem spraw z różnych obszarów prawa: gospodarczego, cywilnego, rodzinnego, spadkowego, administracyjnego, autorskiego, a także prawa pracy, karnego i karno skarbowego. Pomoc prawną oferuję, traktując dobro klientów jako priorytet, a w swoich działaniach podejmuję współpracę ze specjalistami z różnych dziedzin. Tym samym gwarantuję indywidualne i korzystne rozwiązanie danej sprawy. Kompleksowe usługi, które łączą się z wieloletnią praktyką adwokacką, pozwalają mi udzielić pomocy prawnej na możliwie jak najwyższym poziomie.

Adwokat Chodzież

Potrzebujesz pomocy prawnej i mieszkasz w Chodzieży? Zachęcamy do kontaktu – klienci nie zawsze mają możliwość dojechania do siedziby mojej kancelarii, dlatego oferuję dojazd do domów, czy firm po wcześniejszym umówieniu wizyty. Dzięki temu rozwiązaniu można skorzystać z usług w wygodny dla siebie sposób, nawet w przypadku ograniczonego dostęp do transportu. Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz liczyć na kompleksowe wsparcie, a także profesjonalną i skuteczną pomoc w różnych obszarach prawa.