O mnie

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ciągu ostatnich kilku lat doświadczenie zdobywałem w jednej z czołowych poznańskich kancelarii adwokackich. W pracy zawodowej zajmuję się m.in. sprawami z zakresu prawa karnego, w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego.

Kancelaria Adwokacka Trzcianka

Moim celem jest pomoc jak najszerszemu gronu osób, dlatego swoje usługi świadczę na terenie wielu miast i wsi. Pomoc prawną oferuję także w miejscowości Trzcianka. Po wcześniejszej konsultacji dojadę do każdego z Państwa! Zachęcam do kontaktu, podczas którego będziemy mogli umówić się na spotkanie – zaoszczędzą sobie Państwo czasu na zbędne dojazdy i zyskają pomoc prawną na wysokim poziomie.

 

Umów się na spotkanie

Przedstaw mi swój problem, a ja zobaczę jak Ci mogę pomóc.

Opinie klientów

 • Lucyna Gregorkiewicz
  Złotów
 • Krzysztof Nowak
  Poznań
 •  
  Justyna Wiśniewska
  Piła

Adwokat Trzcianka - niezawodna pomoc w zakresie prawa

Każda sprawa wymaga indywidualnego podejścia oraz pełnego zaangażowania, dlatego z pełną świadomością i gotowością podejmuję się rozwiązywania problemów z różnego rodzaju obszarów praktyk. Dysponuję szeroką wiedzą prawniczą, która w codziennej pracy umożliwia mi sprostanie nawet najbardziej wymagającym sprawom. Moim priorytetem jest osiągnięcie jak najlepszych rezultatów dla klientów. Moje działania cechuje precyzja i profesjonalizm, dbając o ochronę interesów w każdej sytuacji.

Prawnik Trzcianka - oferta

Pomoc prawną oferuję w szerokim zakresie – swoje usługi świadczę z dziedziny prawa gospodarczego i administracyjnego, cywilnego, spadkowego i karnego. Niezależnie od rodzaju sprawy, do każdej z nich pochodzę z pełnym zaangażowaniem i starannością. Moi klienci mogą spodziewać się spersonalizowanej obsługi prawnej i wsparcia na każdym etapie procesu. Stawiam na jasną komunikację i transparentność swoich działa, co pozwala mi lepiej zrozumieć sytuację prawną, oraz możliwe konsekwencje decyzji podejmowanych w trakcie postępowania.

Adwokat Trzcianka - kompleksowe usługi

Jeśli mieszkasz na terenie Trzcianki i potrzebujesz skutecznej pomocy w zakresie prawa – zachęcam do kontaktu! Doskonale wiem, że klientom zależy na oszczędności czasu i nie każdy ma możliwość dojechania do siedziby mojej kancelarii, dlatego oferuję dojazd do domów, czy firm po wcześniejszym umówieniu spotkania. Dzięki temu skorzystanie z moich usług staje się wygodne i niesie za sobą pozytywne rozpatrzenie sprawy w trosce o dobro każdego z moich klientów.

Potrzebujesz pomocy prawnej?

Numer kontaktowy: 602 853 470

·   Pon- Pt 09:00-17:00