O mnie

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. W ciągu ostatnich kilku lat doświadczenie zdobywałem w jednej z czołowych poznańskich kancelarii adwokackich. W pracy zawodowej zajmuję się m.in. sprawami z zakresu prawa karnego, w tym karnego skarbowego oraz prawa cywilnego.

Kancelaria Adwokacka Człuchów

Pomoc prawną oferuję w szerokim zakresie – swoje usługi świadczę z dziedziny prawa gospodarczego i administracyjnego, cywilnego, spadkowego i karnego. Współpracuję z wieloma specjalistami z różnych dziedzin, dlatego mam pewność, że oferuję Państwu pomoc prawną na możliwie najwyższym poziomie.

Moim celem jest pomoc jak najszerszemu gronu osób, dlatego swoje usługi świadczę na terenie wielu miast i wsi. Pomoc prawną oferuję także w miejscowości Człuchów. Po wcześniejszej konsultacji dojadę do każdego z Państwa! Zachęcam do kontaktu, podczas którego będziemy mogli umówić się na spotkanie – zaoszczędzą sobie Państwo czasu na zbędne dojazdy i zyskają pomoc prawną na wysokim poziomie.

 

Umów się na spotkanie

Przedstaw mi swój problem, a ja zobaczę jak Ci mogę pomóc.

Opinie klientów

 • Lucyna Gregorkiewicz
  Złotów
 • Krzysztof Nowak
  Poznań
 •  
  Justyna Wiśniewska
  Piła
Szukasz adwokata z Człuchowa

Numer kontaktowy: 602 853 470

·   Pon- Pt 09:00-17:00

Adwokat Człuchów

Potrzebujesz pomocy prawnej i mieszkasz w Człuchowie? Zachęcamy do kontaktu – wiem, że moi Klienci nie zawsze mogą dojechać do mojej siedziby, dlatego po wcześniejszym umówieniu wizyty, to ja dojeżdżam do ich domów czy firm. Głównym celem mojej praktyki adwokackiej jest zagwarantowanie skutecznej i szybkiej pomocy prawnej zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Moja kancelaria adwokacka zapewnia zastępstwo procesowe, a także pomoc pozasądową.

Najczęściej zadawane pytania

Adwokat Człuchów - jaki jest zasięg działania kancelarii

Zależy mi na szybkiej i skutecznej pomocy moim Klientom i zdaję sobie sprawę, że nie zawsze możliwe jest dojechanie do siedziby mojej kancelarii. Właśnie dlatego, jeżeli szukasz adwokata w Człuchowie, po umówieniu wizyty, to ja dojadę na umówione miejsce spotkania, np. do domu lub firmy. Człuchów to niejedyne miasto, w którym możliwe jest skorzystanie z usług mojej kancelarii, działam także w pobliskich miejscowościach.

Jak należy się przygotować do spotkania z adwokatem

Przed spotkaniem z adwokatem warto się do niego przygotować, aby przebiegło sprawnie. Należy skompletować wszystkie dokumenty, które mogą być istotne dla sprawy. W przypadku, kiedy sprawa już się toczy w sądzie, tym bardziej warto zebrać całą dokumentację sądową. Zanim dojdzie do umówionego spotkania z adwokatem, Klient powinien zastanowić się nad określeniem swojego problemu i przekazaniem najważniejszych informacji. W przypadku skomplikowanych spraw zaleca się sporządzenie notatek, które pomogą wyjaśnić, na czym polega problem. Adwokaci objęci są tajemnicą adwokacką, dlatego należy pamiętać o tym, żeby szczerze przekazać informacje dot. sprawy. Jeśli szukasz adwokata w Człuchowie, zachęcam do kontaktu!

Kancelaria adwokacka w Człuchowie - jakimi sprawami się zajmujemy?

Pomoc adwokata może być potrzebna w różnych sytuacjach, zarówno w postaci udzielenia porady prawnej, jak i reprezentowania w sądzie. Moja kancelaria działa na różnych obszarach praktyki, m.in. prawo gospodarcze, prawo cywilne, prawo rodzinne, prawo pracy, czy prawo pracy. Z pomocy adwokata warto również skorzystać, gdy nie jesteś pewien, jakie kroki powinieneś podjąć w danej sytuacji lub gdy nie masz pewności co do Twoich praw i obowiązków. Adwokat pomoże w wyjaśnieniu tych kwestii i zapewnić Ci niezbędną pomoc prawną. Jeśli szukasz pomocy prawnej adwokata w Człuchowie lub w pobliskich miejscowościach, skontaktuj się z moją kancelarią!

Na czym polega pomoc adwokata

Wiele zależy od tego, czego dotyczy dana sprawa i jakie są oczekiwania względem adwokata. Przede wszystkim adwokat posiada wiedzę i doświadczenie, które pozwoli dokonać oceny sytuacji i ustalić odpowiedni plan działania. W mojej kancelarii adwokackiej mogą Państwo liczyć przede wszystkim na dokładną analizę faktów i dokumentów z poszanowaniem sytuacji Klienta. Pomogę w wyjaśnieniu zagadnień prawnych i wyjaśnię jakie kroki warto podjąć dalej. Jeśli szukasz adwokata w Człuchowie, który zapewni fachową pomoc — zapraszam do kontaktu!