O mnie

Ukończyłem Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Mam wieloletnie doświadczenie w sprawach m.in. z prawa rodzinnego, w tym przede wszystkim w doradztwie przy rozwodach. Zapewniam indywidualne podejście do klienta oraz fachową pomoc prawną. Odpowiednie doradztwo przy skomplikowanych sprawach jest kluczowe, a do takich często należą rozwody. Piła znajduje się w zasięgu działania kancelarii, która mieści się w Złotowie.

Sprawy rozwodowe Złotów

Jako adwokat specjalizuje się w sprawach m.in. z zakresu prawa rodzinnego. Do tego zaliczają się w dużej mierze rozwody. Takie sprawy wymagają dużego zaangażowania i szczegółowego rozpatrywania każdego przypadku. Właśnie dlatego do każdego klienta i do każdej sprawy podchodzę indywidualnie, analizując wszystkie aspekty i zapewniając fachową pomoc i doradztwo w tym zakresie.

Posiadam wieloletnie doświadczenie, które pozwala mi na rozpatrywanie trudniejszych przypadków. Dzięki temu klient, który się do mnie zgłosi, będzie mógł bez obaw przejść przez rozwód. Moja kancelaria mieści się w Złotowie, ale działamy również w pobliskich miejscowościach i miastach, takich jak Złotów.

 

Umów się na spotkanie

Przedstaw mi swój problem, a ja zobaczę, jak mogę Ci pomóc.

Opinie klientów

 • Lucyna Gregorkiewicz
  Złotów
 • Krzysztof Nowak
  Poznań
 •  
  Justyna Wiśniewska
  Piła
Potrzebujesz pomocy prawnej?

Numer kontaktowy: 602 853 470

·   Pon- Pt 09:00-17:00